Otelin girisi cok guzel ve etkileyici ama odalar normal, banyo biraz eski. Manzara muhtesem. Yemekler lezzetli ve guzel. Havuz temiz ve manzarasi harika. Personel ilgili ve guler yuzlu. Deniz dalgali ve iskeleden giriliyor. Sakin bir oteldi. Havuz kenari cok dolu degildi. Sehir merkezine yureyerek gidebilirsiniz.

Charismatisch

Otelin spasi cok yeterli roma havuzu ,tuz odasi,sauna,hamam,sok havuzlari vs cok guzel.Yemekleri cok cesitli ve yeterli ,aksam.yemegindeki kemanla canli.muzikde cok hos oldu manzarasda harika.Genel olarak cok memnun kaldik.

Olanakları ve Manzarası Çok Hoş…

19-20 Ocak 2019 tarihlerinde evlilik yıl dönümü için konakladığım Charisma De Luxe Hotel tek kelimeyle isminin hakkını verdi. Girişte karşılamadan, hizmet eden tüm personele kadar güler yüz ve sıcaklığı hissettik. Spa bölümü ve kapalı yüzme havuzu çok geniş ve büyüktü.Tüm bölümlerini büyük bir zevkle kullandık ve tatminkardı. Akşam yemeği ve özellikle kahvaltısı oldukça çok çeşitli ve lezzetliydi. Otelin yapmış olduğu jestte bir ayrıcalık yaşattırdı. Tekrar gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Güzel Bir Deneyim…