Şirketimiz

You are here:

ÇEVİK GRUP

Misyon
Çevik Grup inşaat, maden ve enerji sektörlerinde, insana saygılı, doğaya duyarlı ve kaliteden ödün vermeyen ilkeli bir bakış açısıyla, ülkemizin kalkınmasını hızlandırmayı ve yer aldığı sektörlerde lider firmalardan biri olmak için çalışmayı kendine görev edinmektedir.

Vizyon
Çevik Grup yer aldığı her sektörün gereksinimlerini karşılayan ve her zaman daha iyisine ulaşmak için çalışan, sürekli kendini yenileyen yapısı ile yer aldığı sektörlerde ‘takip eden değil, takip edilen olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Hedefimiz
Ülkelerin gelişmişlik düzeylerinin bir göstergesi olan elektrik enerjisi tüketimi ekonomik gelişime koşut olarak hızla artmakta, artan enerji talebinin karşılanmasında da fosil yakıtların çok önemli bir rol oynadığı görülmektedir. Petrol ve doğal gaz rezervlerinin belirli ülkeler elinde bulunması yanında rezervlerinin de 40-50 yıllık bir ömrü olması alternatif enerji kaynakları arayışını hızlandırmaktadır. Bu doğrultu da Türkiye’de yenilenebilir enerji dinamikleri için destekleme politikaları ve yasal düzenlemeler ile birlikte yenilebilir enerji kaynaklarının verimli kullanılması ve mevcut enerji potansiyellerimizin iyi değerlendirilmesi hususunda Türkiye’nin jeotermal elektrik üretimi sektöründe lider oyunculardan biri olmayı hedeflemektedir.

KARİZMA ENERJİ

Karizma Enerji, dünyanın sayılı üreticilerinden almış olduğu biri Türkiye’nin ilk tam otomatik hidrolik kulesi olmak üzere, iki adet sondaj kulesi ile sondaj müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Karizma Enerji tecrübeli ve yetenekli teknik kadrosu ile sektörün her türlü ihtiyacını karşılayabilmektedir. Şirketimiz Aydın Denizli ve İzmir illerinde faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

KARİZMA ENERJİ SONDAJ HİZMETLERİ

Dünyanın lider ekipman üreticilerinden temin etmiş olduğu ve her biri en son teknoloji ile donatılmış olan sondaj ekipmanları ile kendi sahalarının yanı sıra jeotermal sektörünün diğer fertlerinin de sahalarında ihtiyaç duydukları her türlü işlemi başarıyla tamamlamaktadır. Şirketimiz Sondaj yapan firmaların tüm ihtiyaçlarını kapsayan envantere ve imalat kapasitesine sahiptir.

BEŞTEPELER ENERJİ

Beştepeler Enerji elektrik üretim ve dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2015 yılında Aydın Germencik ilçesinde kurulmuştur. Sondaj çalışmaları sonucunda sahalarında arzu ettiği başarıya ulaşan Beştepeler Enerji, 24MW jeotermal elektrik santrali (JES) kurma aşamasına gelmiştir. Şirketimiz 2016 yılında ilk santral projesini tamamlayarak enerji üretmeye başlayacak ve diğer santral yatırımları da devam edecektir.

KARİZMA MADEN

Şirketimiz Türkiye’nin çeşitli illerinde maden ocakları almış ve işletmiştir. Kütahya ilinde işlettiği maden ocaklarından çıkarılan hammaddeleri zenginleştirmek amacıyla krom zenginleştirme tesisi kurmuştur. Ayrıca dünyadaki ve ülkemizdeki piyasa gelişmeleri doğrultusunda maden yatırımlarına devam etmektedir.

 ÇEVİKLER MERMER

Çevikler mermer, sektörün öncü kuruluşlarından biri olup üretimin tamamına yakını inşaat sektöründe dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Üretiminin %90’ını yurtdışına ihraç eden şirketimiz bu alanda yatırımlarına süratle devam etmektedir.

 BEŞTEPELER İNŞAAT

Firmamız toplu konut, devlet inşaat taahhüt işleri, iş merkezi inşaatı gibi inşaat alanlarında faaliyet göstermesi amacı ile çok yakında hizmete başlayacaktır.

KARİZMA İNŞAAT

İnşaat sektöründe emin adımlarla aktif olarak ilerleyen şirketimiz İstanbul Kartal da 15 katlı -1 ve -2. katları otopark olarak kullanılan 60 adet bağımsız bölümden oluşan 56 daire ve 4 adet dükkan’ dan oluşan Karizma Kule İnşaatını tamamlamıştır.

KARİZMA KULE

İnşaat sektöründe emin adımlarla aktif olarak ilerleyen şirketimiz İstanbul Kartal da 18 katlı 56 daireli iş merkezi inşaatını tamamlamıştır.

 CHARISMA DE-LUXE HOTEL

Firmamız, Aydın il Merkezine 71 km uzaklıkta, Ege Bölgesi’nin denizle buluştuğu kıyı şeridindeki turizm cennetlerinden biri olan Kuşadası ilçesindeki şehir merkezinin ve denizin birleştiği bir tesisin işletmeciliğini yapmaktadır. Kuzeyde Selçuk ve Pamucak, Güneyde Dilek yarımadası ile sınırlanan ilçe merkezi, Efes Antik kenti, Meryem Ana, Milet, Didim, Pamukkale, Marmaris, Bodrum gibi önemli turistik merkezlerin odağında bulunmaktadır. İlçe ayrıca Yunan adalarına olan yakınlığı ile de önemli bir liman şehridir. Tesisimiz, Kuşadası Yat Limanı yakınında olup denize sıfır konumdadır. Eğlence ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir. Doğanın ve konforun harmonisini sizlere sunan “Charisma De Luxe Hotel” mimarisinde kullanılan özenle seçilmiş materyalleri ile de yenilikçi, yaratıcı stil ve lüksü bir araya getirmiştir. Modern çizgilere hakim aksesuarları ile özel olarak tasarlanmış 1 Royal Suit, 3 Senior Suit, 4 Junior Suit, 7 Deluxe, 74 Superior, 121 Standart, 7 Aile, 1 Engelli odası olmak üzere toplam 218 oda ve 461 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Müthiş Deniz manzarası eşliğinde özenle hazırlanmış zengin açık büfe kahvaltı ile güne başlayıp, gemi güvertesindeymiş hissiyle büyüleyici bir atmosferde yine zengin açık büfe akşam yemeği ile de benzersiz gün batımını karşılayabilirsiniz. Ayrıca tesisimize 10 km mesafede bulunan, tesisimiz bünyesindeki “Sefa Bey Çiftliği”nde organik olarak yetiştirilen sebze, meyve, et ve süt ürünleriyle de mutfağına zengin lezzetler katmaktadır.