SPA & FITNESS & HAMAM huzurun yeri

ŞOK KOVA DUŞU


Kambala ağacından üretilmiş 29 litrelik duş kovası içerisindeki soğuk su ile hamam ve sauna sonrası kan dolaşımını düzenlemek için doğal şok etkisi sağlanmaktadır.


MACERA DUŞU

Amaç kullanıcıları alışılagelmiş duş mekanlarından kurtarıp farklı duş deneyimleri yaşatmaktır. Kullanıcıya bir mağara tasarımı içerisinde tropikal meyve kokuları , renkli ışıklar ve kuş sesleri ile zenginleştirilmiş yağmur ormanlarından fırtına sesi ve soğuk renk efektleriyle destekleyici aromaları ile birlikte kutup soğuğu gibi zıt uçlarda farklı heyecanlar yaşatır.


TÜRK HAMAMI


Birinci sınıf beyaz Marmara mermeri kullanılan duvar kaplamaları ve kurnalarında Osmanlı döneminin ihtişamını yansıtan otantik tasarımlı Türk Hamamımız size binlerce yıllık bir bedensel ve ruhsal arınma geleneğini sunuyor.


BUHAR ODASI


Yüksek nem oranı ve düşük sıcaklığı ile pürüzsüz bir cilt sağlarken vücudun antikor üretimini arttırır. Beden ve ruh sağlığını iyileştirici etkisiyle bilinen Buhar Odası aynı zamanda aroma terapi ve farklı renk efektleri ile keyifli ve rahatlatıcı zaman geçirmenizi sağlar. 


SAUNA


Fin çamından imal edilen saunamızda toksinlerinizi atarak kan dolaşımınızı hızlandırıp vücudunuzun oksijen oranını ve nefes kalitenizi arttırıp kas ağrılarını azaltabileceğiniz gibi aynı zamanda pürüzsüz ve sağlıkla parlayan bir cilde sahip olabilirsiniz. Dinlendirici ortamı ve aromaterapi özellikleriyle zihninizi ve bedeninizi yenileyebilirsiniz.ROMA HAMAMI


Sıcaklığı 35 derece olan Roma Havuzumuzda mermerden  el işçiliği ile yapılmış aslan başının ağzından akan su ile rahatlayıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.


TUZ ODASI


Tuz mağaralarının insan sağlığı üzerindeki mucizevi pozitif etkileri üzerine tasarlanan tuz odalarında aynı tuz mağaralarında olduğu gibi özel mikro iklim koşulları oluşturulur. Tuz odaları steril ve hava geçirmez bir ortamdır.

Tuz odası 4 hedefe etki  eder :

*Akciğerlerin ve solunum yollarının temizlenmesi

*Cildin yenilenmesi

*Anti-oksidan ve anti-aging

*Kardiyovasküler sisteme destek

Tuz odasında yapacağınız 20 veya 40 dakikalık dinlenmeler ile sık görülen viral enfeksiyonlarda ,soğuk algınlığında ,astım hastalarında, kronik kulak burun boğaz hastalıklarında, bronşit hastalığında , alerji kaynaklı cilt sorunlarında , egzama ve deri iltihabı hastalıklarında , sedef hastalığında ,uykusuzluk ve sinirsel rahatsızlıklarda , eklem ağrıları ve artritte rahatlatıcı bir tedavi şeklidir.


KAR ÇEŞMESİ

Sauna veya hamamdan sonra vücudu şoklamak, cildin sıkılaşmasını sağlamak amacı ile mağara konseptli tasarlanan çeşmemizden akan kar taneleri  masaj yaparak rahatlayabilme imkamı sağlar.


HAVUZ

30 metre uzunluğunda 9 metre genişliğinde olan Kuşadası’nın en büyük ısıtmalı kapalı yüzme havuzunda hem sporun hem eğlencenin  tadını çıkarabilirsiniz.

SPA & FITNESS & HAMAM charısma hotel

onze
kwaliteitscertificaat

Konum

watersport

HEALTH
CLUB